Články

Dražba nemovitosti se dnes už nevyplatí. Raději kupte nemovitost běžnou cestou

26.6.2022

Mnoho lidí se účastní dražby nemovitostí s vidinou výhodné koupě. Avšak dobám, kdy se touto cestou dalo přijít k zajímavé nemovitosti, odzvonilo. Dražba je jedním velkým rizikem a téměř s jistotou mohu říci, že výsledkem bude koupě předražené nemovitosti a zbytečný ranec starostí. Prozradím proč.

Zástupce kupujícího – Se mnou vám už žádná nemovitost neuteče

26.6.2022

Utíkají vám nejlepší novinky nemovitostí na prodej mezi prsty? Přijde vám veškerá agenda okolo samotného převodu příliš složitá? Rádi byste získali nemovitost co nejlevněji? S tím vším vám rád pomůžu. Stanu se vaším osobním asistentem na cestě k vašemu teplu domova.

Jak poznat a vybrat dobrého realitního makléře?

31.5.2022

- Přijede luxusním autem… - Bude skvěle oblečený… - Naslibuje vám, že prodá za pohádkově vysokou cenu… - Tvrdí, že jeho služby jsou zdarma…? Nejspíš tušíte, že tyto věty píšu s jistou dávkou nadsázky. Jak skutečně poznáte dobrého a seriózního realitního makléře a na co si dát pozor, prozradím v následujících bodech.

Jak na odhad ceny nemovitosti?

12.5.2022

Správně stanovená cena nemovitosti hned na začátku představuje klíč k prodeji nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. Pokud totiž stanovíte cenu příliš vysoko, hrozí, že o vaši nemovitost nebude zájem a po čase ztratí atraktivitu – a prodá se pod cenou. Stejné riziko ostatně hrozí i v případě, že nastavíte cenu příliš nízko.

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ