O mně

Realitní Makléř Martin Socha 

Když jsem před několika lety dostal výpověď z bývalého zaměstnání, netušil jsem, že za tento milník budu jednou vděčný.

Díky zkušenostem z předchozího povolání jsem se rozhodl vydat se na dráhu realitního makléře. Práce s lidmi v oblasti realit se mi natolik zalíbila, že se jí věnuji už více než osm let.

Jak jsem do oboru realit pronikal hlouběji, měnily se i mé názory a hodnoty. Z prvoplánové vidiny rychlého výdělku jsem rychle vystřízlivěl. Uvědomil jsem si, že mám tu čest prožívat s klientem tak zásadní životní krok jako je změna bydlení. A když do mě klient vkládá takovou důvěru, chci mu být tím nejlepším partnerem, který ho tímto důležitým životním krokem bezpečně provede.

Má práce je smysluplná a beru ji jako své poslání.

Proto jsem se rozhodl upřednostnit morální aspekt před výší svého zisku a nabízím klientům jednotnou provizi:

  • provizi, která není počítána procentní sazbou

  • provizi, která není skrytě navyšována využíváním služeb externího fotografa nebo služby home staging

Klientům tak šetřím rozpočet a za ušetřené finance si můžou koupit vybavení do nové domácnosti, jet na dovolenou nebo splatit dluhy.

Proč jsem jiný? Protože vím, jaké to je „stát na druhé straně“.

Jmenuji se Martin Socha.
Těší mě.

Pevná cena provize

Široká databáze potencionálních klientů

Profesionální prezentace

Hodnocení 4,8

Odhad nemovitosti zdarma

Reference

Organizace, vedení a dokumentace celého prodeje

Pana Sochu mohu všem určitě doporučit. Perfektní spolupráce, spolehlivost, profesionální fotografie a propagace domu, organizace a vedení prohlídek, veškerá dokumentace, právní servis, přepis energií a další nezbytné kroky, vše bylo naprosto bezchybné. Pravidelně jsem byla informovaná o stavu prodeje domu a kdykoliv jsem se mohla na cokoli zeptat a o cokoli požádat. Vždy mi byl k dispozici a reagoval velmi vstřícně. I když šlo o poměrně složitou trojsměnu nemovitostí, vše šlo naprosto hladce. Myslím, že pan Socha pracuje vysoce nad rámec běžných úkonů realitního makléře. Za mě velké poděkování.

Ověřeno

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru

Rád bych se podělil o svou pozitivní zkušenost s panem Martinem Sochou, se kterým jsem spolupracoval již podruhé při prodeji nemovitosti. Tentokrát se jednalo o prodej bytu v době, kdy trh začal být nestabilní a ceny nemovitostí se výrazně snižovali. Pan Socha opět prokázal své profesionální schopnosti a bohaté zkušenosti v oboru. I přes komplikace spojené s delším časem prodeje a snahou kupujícího využít situace ve svůj prospěch, dokázal pan Socha celý proces úspěšně dotáhnout do konce. Díky jeho pečlivě připravené rezervační smlouvě jsme nakonec prodali byt za původně dohodnutou cenu, čímž jsme ušetřili značnou částku (několik set tisíc). Oceňuji jeho profesionální přístup, ochotu komunikovat a řešit veškeré problémy spojené s prodejem. Pan Socha nás průběžně informoval o stavu jednání a dával nám cenné rady ohledně dalších kroků. Díky spolupráci s panem Sochou jsme získali nejen finanční výhodu, ale také klid a jistotu, že celý prodej probíhá v rukou odborníka. Jeho služby mohu upřímně doporučit každému, kdo hledá spolehlivého a zkušeného realitního makléře.

Ověřeno

Pronájem bytu 1+2

Pronájem bytu v Pardubicích - pana Sochu mohu pouze jen doporučit, díky jeho profesionálnímu přístupu, ochotě, vstřícnosti a časové flexibilitě. Při hledání nájemce jsem se nemusel o nic starat, vše vyřídil za nás k mé spokojenosti. Děkuji!

Tomáš ZemeneOvěřeno

Více referencí

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ