Reference

Organizace, vedení a dokumentace celého prodeje

Pana Sochu mohu všem určitě doporučit. Perfektní spolupráce, spolehlivost, profesionální fotografie a propagace domu, organizace a vedení prohlídek, veškerá dokumentace, právní servis, přepis energií a další nezbytné kroky, vše bylo naprosto bezchybné. Pravidelně jsem byla informovaná o stavu prodeje domu a kdykoliv jsem se mohla na cokoli zeptat a o cokoli požádat. Vždy mi byl k dispozici a reagoval velmi vstřícně. I když šlo o poměrně složitou trojsměnu nemovitostí, vše šlo naprosto hladce. Myslím, že pan Socha pracuje vysoce nad rámec běžných úkonů realitního makléře. Za mě velké poděkování.

Ověřeno

Profesionální přístup a bohaté zkušenosti v oboru

Rád bych se podělil o svou pozitivní zkušenost s panem Martinem Sochou, se kterým jsem spolupracoval již podruhé při prodeji nemovitosti. Tentokrát se jednalo o prodej bytu v době, kdy trh začal být nestabilní a ceny nemovitostí se výrazně snižovali. Pan Socha opět prokázal své profesionální schopnosti a bohaté zkušenosti v oboru. I přes komplikace spojené s delším časem prodeje a snahou kupujícího využít situace ve svůj prospěch, dokázal pan Socha celý proces úspěšně dotáhnout do konce. Díky jeho pečlivě připravené rezervační smlouvě jsme nakonec prodali byt za původně dohodnutou cenu, čímž jsme ušetřili značnou částku (několik set tisíc). Oceňuji jeho profesionální přístup, ochotu komunikovat a řešit veškeré problémy spojené s prodejem. Pan Socha nás průběžně informoval o stavu jednání a dával nám cenné rady ohledně dalších kroků. Díky spolupráci s panem Sochou jsme získali nejen finanční výhodu, ale také klid a jistotu, že celý prodej probíhá v rukou odborníka. Jeho služby mohu upřímně doporučit každému, kdo hledá spolehlivého a zkušeného realitního makléře.

Ověřeno

Pronájem bytu 1+2

Pronájem bytu v Pardubicích - pana Sochu mohu pouze jen doporučit, díky jeho profesionálnímu přístupu, ochotě, vstřícnosti a časové flexibilitě. Při hledání nájemce jsem se nemusel o nic starat, vše vyřídil za nás k mé spokojenosti. Děkuji!

Tomáš ZemeneOvěřeno

Investiční úspěch

Můžeme všem DOPORUČIT služby realitního makléře, které jsme využili při hledání bytu vhodného k investici. Skvělá komunikace, ochota a spolupráce. Pan Socha nám zprostředkoval nákup bytu a i následný pronájem. Proces nákupu i obsazení bytu proběhl hladce, že člověk neznalý procesů si může říci, že makléř není potřeba, pokud je to tak jednoduché. Máme ale již zkušenosti s nákupem i pronájmem a víme, že zde byla odvedena perfektní práce a měli jsme štěstí na profesionála ve svém oboru, jelikož tyto procesy nejsou jednoduché. Děkuji a přejeme spousty spokojených klientů.

Ivan VragaOvěřeno

Profesionální prodej a administrativa nemovitosti

S panem Sochou jsem byl od začátku spokojený. Profesionálně přistoupil k nafocení celého bytu a jeho umístěním na realitních serverech. Většina makléřů dnes bohužel cílí na rychlý zisk, bez dalších starostí, což u realit PRORADPOST nebylo a byl jsem velice spokojen s výší provize makléře, která nemá mezi ostatními konkurenci. Našel mi kupce a další část obchodu, tedy administrativu s tím spojenou, s připomínkováním smluv převzala manželka pana Sochy. I tato část obchodu byla zvládnutá skvěle a mnoho připomínek od kupujících bylo vysvětleno a vše dotaženo k podpisu smlouvy a předání bytu. Děkuji ještě jednou za spolupráci. Jaroslav Rykr

Rykrja RykrjaOvěřeno

Realitní služby s panem Sochou - Zkušenost, spolehlivost a úspěch

Dobrý den, velice ráda se podělím o zkušenost s realitním makléřem panem Sochou. Z mé zkušenosti a dlouhodobé spolupráce, kdy jsem s panem Sochou řešila prodej a zároveň koupi nemovitosti, mohu zde napsat, že se jedná o velice zkušeného, profesionálního a čestného makléře. Vše co slíbil, na čem jsme se domluvili, vždy dodržel a dotáhl dokonce. Rezervační smlouvy, spolupráce s advokátem bankovním ústavem a i katastrem vše na jedničku. Pana Sochu mohu vřele doporučit!! Ušetřil mě mnoho času a financí v náročném procesu prodeje a nové koupě nemovitosti. A budu-li v budoucnu řešit cokoli ohledně realit, vždy se na něj s důvěrou velice ráda obrátím. Děkuji velice za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho úspěchů a spokojených klientů. Kristýna

KristýnaOvěřeno

Vděčnost za lidský přístup a profesionální prodej s panem Sochou

Pane Socha, chtěl bych Vám moc poděkovat za prodej a zprostředkování koupi nové nemovitosti. Děkujeme za Váš obrovsky lidský přístup, ochotu a profesionalitu. Děkujeme za trpělivost kterou jste musel mít a skvělou spolupráci s Vámi. Děkujeme, že jste to nevzdal. Šnytr Petr

Šnytr PetrOvěřeno

Úspěšný prodej i v nelehké době

Chci poděkovat panu Sochovi za pomoc při prodeji v době, která nebyla úplně ideální. Vysvětlil mi, jak nemovitost připravit na focení, které si udělal sám a výsledná prezentace se mi líbila. Dohodli jsme se na způsobu vedení prohlídek, který dával smysl a nakonec se nám úspěšně podařilo najít kupce. Díky němu se podařilo kupcům vyřešit komplikovanou situaci ohledně hypotéky, díky čemuž se prodej podařilo dotáhnout do úspěšného konce. Jednání pana Sochy bylo příjemné, lidské a rád ho zde podpořím touto referencí, jelikož jsem se sám rozhodoval pro něj i na základě referencí. R.S.

Radek StejskalOvěřeno

Úspěšný prodej s profesionálem

Prodej bytu jsem svěřil panu Sochovi na základě předešlé dobré zkušenosti. Prodej bytu měl komplikace z důvodu neseriózních kupujících, proto jsem rád že prodej realizoval zkušený makléř a provedl mě tímto procesem. Byt se podařilo prodat bohužel jsem již nestihl nejlepší dobu ale zpětně vidím že i tak se byt prodal za výbornou cenu. Pokud hledáte zkušeného makléře, který si poradí i se složitou situací mohu pana Sochu jednoznačně doporučit. Perfektní prezentace, perfektní jednání, seriózní odměna RK. Děkuji za spolupráci.

Petr JandákOvěřeno

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ