ÚvodNabídkaProdej stavebního pozemku 374 m²

Prodej stavebního pozemku 374 m²

Rožmberk nad Vltavou, okres Český Krumlov, Rožmberk nad Vltavou 38218, Jihočeský kraj5 000 000 Kč

Výhody nemovitosti

  • Cena za m²: 13 369 Kč
  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Plocha pozemku: 374 m2


Popis

Prodej unikátní nemovitosti (stavebního pozemku) v Rožmberku nad Vltavou s platným stavebním povolením na dům.

Dům bude mít v přízemí čtyři garážová místa, část obytnou plus další dvě venkovní parkovací místa na vlastním pozemku přímo při zdi domu. Dále bude mít dům první patro s dvěma bytovými jednotkami s výhledy na Vltavu včetně jezu, most a centrum města s kostelem. Následovat bude podkroví s jednou velkou bytovou jednotkou s výhledy na Vltavu včetně jezu, most, centrum města s kostelem a na hrad Rožmberk.

To vše dle přiložené projektové dokumentace a za podmínek přiloženého stavebního povolení a jeho prodloužení. Vše viz. fotky.

Zastavěná plocha domu v přízemí 165m2, to vše na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1253 o výměře 263m2. Dále k tomuto pozemku přiléhá zahrada 111m2 a to směrem k hradu Rožmberk, vhodná k vybudování letní terasy s unikátním výhledem na hrad a to na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1185, vše nacházející se v katastrálním území Rožmberk nad Vltavou a obci Rožmberk nad Vltavou, zapsané na listu vlastnictví číslo 204 vedeném u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, Katastrální pracoviště Český Krumlov.

Pokud hledáte zcela ojedinělou možnost nákupu kvalitního stavebního pozemku s možností okamžité výstavby, kde je již vybudovaná i základová deska, dále s připojením na novou obecní kanalizaci, vodovod a elektrickou energii (vše do jednoho metru od zdi domu v obecní komunikaci, která bude navíc v blízké době rekonstruovaná do pěkné náplavky), nenechte si tuto výjimečnou příležitost utéci. Pohledy na snímcích hovoří za vše. (Stavební materiál na snímcích nemůže být použit a musí být novým vlastníkem odstraněn – stavět z něj již není možné).

Samozřejmě je možné postavit i jiný dům a to na základě takzvané „změny stavby před dokončením“. Tato varianta byla prodávajícím předjednána s dotčenými orgány a veškeré poznatky i kontakty na dotčené orgány mohou být novému vlastníku předány.

Cena 5.000 000,- je pevná. Prodávaná nemovitost se těší na nového vlastníka, který ocení její kvality a genius loci. Prodávající si váží možných finančních proti nabídek, na které by však nebylo reflektováno. Samozřejmostí je solidní a transparentní jednání prodávajícího, kdy může zajistit i veškerý právní servis osobně či přímo ve spolupráci s právním zástupcem kupujícího. Vzhledem k výjimečnosti prodávané nemovitost a v případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo přijetí nevyšší prodejní ceny. Prohlídky jsou možné kdykoli bez účasti prodávajícího, protože nemovitost je volně přístupná a najdete ji vedle domu na adrese Rožmberk nad Vltavou č.p.147.

Parametry

Typ:stavební pozemek
Plocha pozemku:374
Okres:Český Krumlov

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (26)

Mapa

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ