ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 509 m², pozemek 900 m²

Prodej rodinného domu 509 m², pozemek 900 m²

Holetín - Horní Holetín, , 3 990 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Stavba: Cihlová
  • Stav objektu: Před rekonstrukcí
  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Typ domu: Patrový
  • Vybavení: Není


Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům se stodolou na pozemku o velikosti 900 m2 na adrese Horní Holetín 18.

 

Dům je možné rozdělit na 4 menší bytové jednotky.

 

Zastavěná plocha domu je 260m2 + stodola u komunikace 151m2.

 

Předmětem prodeje je solitérní zděná stavba bývalé zemědělské usedlosti odhadem z poč. 20. století. Obytná část byla vystavěna do dnešní podoby odhadem v 60-70. letech. V r. 2015 osazena nová okna, 2017 nová vodárna. Rodinný dům má celkem tři vstupy a je proveden s obytným přízemím, kde se nachází byt 2+KK a druhý byt 4+KK-jehož dva pokoje jsou situované v podkroví, na ostatní ploše podkroví je stavebně neupravená půda.

 

Dům je tradiční zděné konstrukce, půdorysu L se dvěma hřebeny, zastřešení sedlovou rep. polovalbovou střechou s AZC šablonami, resp. plechovou falc. krytinou, příprava TUV el. bojlerem, vytápění řešeno ÚT s kotlem na TP, plastová okna, stropy dřevěné trámové, resp. Hurdis.

V interiéru objektu byla zahájena rekonstrukce, kdy byly částečně osekány omítky, vybouráno hyg. zařízení, kuchyně, čisté podlahy apod.

 

Stavba rodinného domu je situována v širším centru obce, vlevo podél hlavní průjezdní komunikace, ve směru na Hlinsko, u odbočky na Ranou. Vzdálenost do středu obce cca 350m. Okolní zástavbu tvoří stávající solit. RD s pozemky, v sousedství obchod, ZŠ/MŠ a přes silnici kostel. Jedná se o lokalitu vhodnou k bydlení. Obec Holetín leží cca 4,0 km SV od Hlinska a 25km JV od Chrudimi. V obci se nachází základní OV jako OÚ, ZŠ, MŠ, pošta, obchod, hostinec, firmy a živnostníci, další služby v Hlinsku a plná OV v Chrudimi.

 

Pro více informací mě prosím kontaktujte

Parametry

Okres:Chrudim
Energetický štítek:G
Užitná plocha:509 m2
Plocha pozemku:900
Podlaží:1
Typ:Rodinný dům

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (26)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ