ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 165 m², pozemek 374 m²

Prodej rodinného domu 165 m², pozemek 374 m²

Rožmberk nad Vltavou 147, Rožmberk nad Vltavou 38218, Jihočeský kraj5 000 000 Kč

Výhody nemovitosti

  • Stav objektu: K demolici
  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná č. 264/2020 Sb. podle vyhlášky


Popis

Prodej výjimečné nemovitosti v Rožmberk nad Vltavou s platným stavebním povolením na dům.

 

Dům bude mít v přízemí čtyři garážová místa, část obytnou plus další dvě venkovní parkovací místa na vlastním pozemku přímo při zdi domu. Dále bude mít dům první patro s dvěma bytovými jednotkami s výhledy na Vltavu včetně jezu i most a centrum města s kostelem. Následovat bude podkroví s jednou velkou bytovou jednotkou s výhledy na Vltavu včetně jezu a mostu, centrum města s kostelem a hrad Rožmberk.

 

To vše dle přiložené projektové dokumentace a za podmínek přiloženého stavebního povolení a jeho prodloužení. Vše viz. fotky.

 

Zastavěná plocha domu v přízemí 165m2, to vše na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1253 o výměře 263m2. Dále k tomuto pozemku přiléhá zahrada 111m2 a to směrem k hradu Rožmberk, vhodná k vybudování letní terasy s unikátním výhledem na hrad a to na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1185, vše nacházející se v katastrálním území Rožmberk nad Vltavou a obci Rožmberk nad Vltavou, zapsané na listu vlastnictví číslo 204 vedeném u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, Katastrální pracoviště Český Krumlov.

 

Pokud hledáte zcela ojedinělou možnost nákupu kvalitního stavebního pozemku s možností okamžité výstavby, kde je již vybudovaná i základová deska, dále s připojením na novou obecní kanalizaci, vodovod a elektrickou energii (vše do jednoho metru od zdi domu v obecní komunikaci, která bude navíc v blízké době bude rekonstruovaná do pěkné náplavky), nenechte si tuto výjimečnou příležitost utéci. Pohledy na snímcích hovoří za vše. (Stavební materiál na snímcích nemůže být použit a musí být novým vlastníkem odstraněn – stavět z něj již není možné).

 

Cena 5.000 000,- je pevná. Prodávaná nemovitost se těší na nového vlastníka, který ocení její kvality a genius loci, a ráda si počká. Prodávající si váží možných nižších finančních nabídek, na které by však nebylo reflektováno. Oplátkou Vašeho solidního jednání je veškerý právní servis prodávajícího, který tento ochotně a osobně zajistí zdarma. V případě většího počtu zájemců si prodávající vyhrazuje právo přijetí nejvyšší prodejní ceny. Prohlídky jsou možné kdykoli bez účasti prodávajícího, protože nemovitost je volně přístupná a najdete ji vedle domu na adrese Rožmberk nad Vltavou č.p.147.

Parametry

Počet místností:36
Užitná plocha:165 m2
Energetický štítek:G
Typ:Rodinný dům
Parkovací místo:2
Plocha pozemku:374
Podlaží:3

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (25)

Mapa

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ