ÚvodNabídkaProdej vily 181 m², pozemek 1 260 m²

Prodej vily 181 m², pozemek 1 260 m²

Kolářského, Horní Jelení 53374, Pardubický kraj Info o ceně u RKProdáno

Výhody nemovitosti

  • Stav objektu: Velmi dobrý
  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Typ domu: Patrový
  • Datum nastěhování: Ihned
  • Plyn: Plynovod
  • Odpad: Veřejná kanalizace


Popis

Hledáte nový domov, který v sobě spojuje historii, jedinečný design a jedinečnou lokalitu? Nechte se okouzlit funkcionalistickou vilou postavenou známým stavitelem Václavem Mandysem v roce 1932 a 1933 v Horním Jelení. Tento architektonický skvost prošel citlivou rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků a kvalitních materiálů.

 

Vila může být ideálním místem pro bydlení početné rodiny, kdy v patře je možné také vybudovat druhý byt, nebo bude vila perfektní místo pro ty, kteří hledají prestižní zázemí své firmy.

 

Prohlédněte si tuto krásnou vilu, která nabízí útulné přízemí s prostornou verandou, elegantní obývacím pokojem, ložnicí a prostornou kuchyní. V patře naleznete další čtyři prostorné pokoje a terasu s výhledem do zahrady.

 

Představte si život v této nádherné vile s prvorepublikovým šarmem, která je zároveň energeticky úsporná díky venkovnímu zateplení celého pláště domu a kotli na tuhá paliva. Užijte si klidné chvíle v domě který jste možná dlouho hledali.

 

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost získat tento architektonický klenot s bohatou historií. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvědět se více o tom, jak může být tato funkcionalistická vila vaším novým domovem. Přijďte si prohlédnout vilu na vlastní oči a zažijte její jedinečnou atmosféru!

 

Technické informace:

- přízemí o celkové ploše 98m2, součástí přízemí je zádveří, vstupní veranda do tvaru půlkruhu, chodba, koupelna, WC, ložnice,

obývací pokoj, kuchyň, schodiště

- 1.patro o celkové ploše 83m2 (možnost druhé bytové jednotky), součástí patra jsou tři pokoje, koupelna WC a sklad ze kterého je vstup na půdu

- půda o celkové ploše 38m2

- sklep o celkové ploše 25m2,součástí je sklad s kotelnou

- garáž o celkové ploše 47m2, součástí garáže je dílna a sklep

 

Rekonstrukce vily proběhla v roce 1999 - 2001 (byl kladen důraz na zachování původních architektonických prvku a kvalitních materiálů této funkcionalistické vily)

 

Pro více informací či domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte.

Parametry

Užitná plocha:181 m2
Energetický štítek:D
Typ:Vila
Plocha pozemku:1260
Podlaží:1

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (29)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ