ÚvodNabídkaProdej stavebního pozemku 939 m²

Prodej stavebního pozemku 939 m²

Prostřední Ves, Bohdaneč 28522, Středočeský kraj1 590 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Plocha pozemku: 939 m2
  • Voda: Studna
  • Odpad: ČOV pro celý objekt


Popis

stále sníte a hledáte pozemek, na kterém by jste si postavili rodinný dům a okolí by bylo jako z pohádky?

 

Už nehledejte - právě jste našli. Mám tu pro Vás stavební rovinatý pozemek o rozloze 939m2. Nachází se v klidné části vsi Prostřední Ves u Bohdanče.

 

Je výjimečný svojí 60% zastavitelností a vzrostlými stromy, které jej obklopují. Můžete si tu postavit jednopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím, odkud budete mít krásný výhled do polí, lesů a luk. Pokud je pro Váš život důležitá příroda, houbaření v lesích, rybníky, běžkařské a cyklo trasy, krásný výhled z oken a velké množství příležitostí jak aktivně trávit čas v blízkém okolí - už teď si tu můžete připadat jako doma.

 

Zároveň jste pouhé čtyři minuty od plně vybavené obce Zbraslavice, kde najdete kompletní občanskou vybavenost včetně školky a školy pro děti, obchodů, lékárny a pošty. Kutná Hora je blízká 20 minut. Na nákupech v OC Chodov jste za 50 minut.

 

Přikládám zde pár tipů na výlet: Rozhledna Bohdanka Zámek a poplužní dvůr Ostrov Zbraslavice - sportovní letiště Restaurace U Huberta Zámek Zruč nad Sázavou Agnes - palírna, včelařství, ekofarma, chov ryb a rybolov (pstruhová farma), lanový park Nyní se pojďme přesunout k technickým informacím o pozemku.

 

Kanalizace zde musí být řešena ČOV (obec Bohdaneč zajišťuje odvoz splaškových) či jímkou. Voda je řešena studnou (je zde zpracován znalecký posudek). V blízké době na základě smlouvy s obcí zde bude vybudována zpevněná komunikace včetně osvětlení a dešťové kanalizace. Obec má smlouvu se společností ČEZ o připojení odběru elektřiny na pozemek. Začíná se zde stavbou rozvodové skříně. Případné kácení vzrostlých stromů je domluveno s obcí.

 

Pokud se někde chcete cítit opravdu jako doma - ten pravý domov na Vás čeká na tomto pozemku v Prostřední Vsi.

 

V galerii naleznete mnoho fotografií okolí pro lepší představu. Veškeré potřebné náležitosti a dokumenty obdržíte na osobní prohlídce. Těším se na prohlídku s Vámi!

Parametry

Typ:stavební pozemek
Plocha pozemku:939

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (26)

Mapa

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ