ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 400 m², pozemek 1 470 m²

Prodej rodinného domu 400 m², pozemek 1 470 m²

Přelovice, Přelovice 53341, Pardubický kraj6 450 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Centrum obce
  • Typ domu: Patrový
  • Voda: Dálkový vodovod, Studna
  • Plyn: Plynovod
  • Odpad: Septik
  • Energetická náročnost budovy: Třída G


Popis

rád bych Vám nabídl ke koupi dvougenerační solitérní zděný RD s obytným přízemím a patrem o celkové dispozici 5+1/2L+T, kdy celý dům je podsklepen.

 

Předmětem prodeje je rodinný dům, na který navazuje stavba "vejminek". Dále na pozemku je garáž,technické místnosti a dílna.

Celková plocha zastavěné plochy činí 400m2, kdy obytná plocha domu je 180m2 + 90m2 sklep.

 

Původní stavba z konce 19. století byla částečně ubourána a zbyla pouze dvorní část vejminku navazující na současný prodávaný RD, který byl počátkem 80. let v podstatě vystavěn jako nový a byl kol. cca v r. 1982. Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhajícím betonovým schodištěm, zastřeš. stanovou střechou s pálenou taškovou krytinou, beton. nespalné stropy, příprava TUV el. bojlerem a vytápění řešeno ÚT s radiátory a kotlem na TP, vlastní vodárna ze studny, rozvody elektro původní v hliníku, pův. dřevěná okna, zárubně kovové, na podlahách lamino/parkety/koberec.

 

RD je standardně vybaven a proveden, v dobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu. V letech 2001-2002 byla provedena modernizace hyg. zařízení a kuchyně včetně nových rozvodů a instalací, podlahové krytiny, dále prováděna běžná údržba a úklid. Pozemek situovaný v klidné lokalitě, napojený na el., plyn, vodu, vl. studnu a jímku na odpady, venkovní úpravy a oplocení jsou dokončeny.

 

Příslušenství a další stavby jsou vedlejší stavba vejminku z pův. domu navaz. na RD, s vybavením hyg. zařízením a kuchyní, dále navazuje posezení s krbem a udírnou, vedlejší zděná stavba garáže s dílnou a společenskou místností, ve dvorní části , zahradní úpravy s jezírkem, oplocení, zpevněné plochy a přípojky IS vč. kopané studny a jímky na odpady.

 

Parametry

Užitná plocha:400 m2
Energetický štítek:G
Typ:Rodinný dům
Dispozice:5+1
Plocha pozemku:1470
Podlaží:2

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (30)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ