ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 293 m², pozemek 1 332 m²

Prodej rodinného domu 293 m², pozemek 1 332 m²

Hrobice, Pardubice , Pardubický kraj0 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Stavba: Cihlová
  • Stav objektu: Velmi dobrý
  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Klidná část obce
  • Typ domu: Patrový
  • Plyn: Plynovod
  • Odpad: Veřejná kanalizace


Popis

Nabízím k prodeji zateplený zděný solitérní rodinný dům v obci Hrobice.

 

Dům byl dokončený v roce 1998, s technickým přízemím resp. sklepem s integrovanou garáží, obytným patrem a funkčně upraveným podkrovím, o celkové dispozici 7+1/L+G. Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhající přístavbou zádveří, fasáda zateplená KZS, zastřešení sedlovou střechou s betonovou taškovou krytinou, dřevěný vázaný krov, stropy keramické Hurdis, okna plastová s předok. roletami, příprava TUV plyn. zásobníkem, vytápění řešeno ÚT s kotlem na TP a záložním plyn. kotlem s radiátory.

 

Dům je standardně vybaven a proveden, v dobrém až velmi dobrém stavebně-technickém stavu. Původní rozest. stavba byla zakoupena v pol. 90 let a dokončena současným majitelem. Následně byla provedena přístavba verandy a po r. 2000 byly postaveny dřevěné přístřešky a opravena vedl. stavba skladu. Na objektu je prováděna pravidelná údržba a modernizace. V r. 1997 proběhla plynofikace, následně byl objekt napojen na veřejnou kanalizaci, ve 2013 nová dlažba v garáži, nový ohřívač TUV a kotel na TP, výměna západních oken za plastová, ve 2017 instalovány předokenní rolety. Celkově je nemovitost výborně udržovaná, po částečné modernizaci.

 

Příslušenství a další stavby jsou vedlejší stavba kolny navazující na sousední RD, přístřešek stání pro auto, pergola, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna, nádrž na dešťovku a přípojky IS.

 

Parkování je možné v garáži, na vlastním pozemku pod přístřeškem či před garáží.

 

Na pozemku jsou vzrostlé okrasné keře, které zajišťují naprosté soukromí.

 

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Parametry

Užitná plocha:293 m2
Typ:Rodinný dům
Dispozice:7+1/L+G
Plocha pozemku:1332
Podlaží:1

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (29)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ