ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 236 m², pozemek 740 m²

Prodej rodinného domu 236 m², pozemek 740 m²

Staré Hradiště, Pardubice 53352, Pardubický kraj7 600 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Stavba: Cihlová
  • Stav objektu: Velmi dobrý
  • Poloha domu: Řadový
  • Umístění objektu: Klidná část obce
  • Typ domu: Patrový
  • Plyn: Plynovod
  • Odpad: Veřejná kanalizace
  • Energetická náročnost budovy: Třída G


Popis

nabízím Vám k prodeji rodinný dům v žádané lokalitě - Staré Hradiště - Pardubice.

 

Předmětem prodeje je pravá zděná část dvojdomu RD odhadem z 30. let, který byl přestavěn do dnešní podoby v pol. 70. let, s obytným přízemím obsahujícím rozestavěný byt 3+KK s terasou a patrem s bytem 3+KK s lodžií, s podsklepením a navazující samostatnou garáží a samostat. podsklep. dílnou se sklady.

 

Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhající přístavbou, fasáda nezateplená, zastřešení plochou střechou s povlakovou krytinou, stropy nespalné s rovným podhledem a cihelné klenuté do I profilu, okna plastová 2skla, příprava TUV kombinovaným bojlerem a vytápění řešeno ÚT s plyn. kotlem a radiátory.

 

Rodinný dům je v dobrém stavebně-technickém stavu, ale přízemí je rozestavěné a nedokončené vyjma ložnice. Celkově je nemovitost dobře udržovaná, po částečné rekonstrukci a modernizaci. Původní přízemní stavba odhadem ze 30. let byla přestavěna, nadstavbou patra a dvorní přístavbou, do dnešní podoby v pol. 70. letech. Přičemž cca 3/4 přízemí nebylo dokončeno a je rozestavěno, bez finálních kompletačních konstrukcí a bez koupelny s kuchyní. Rovněž byla provedena i přístavba garáže a vedl. stavby dílny.

 

Pozemek se nachází v klidné poloze v rámci obce. Je napojený na kompletní inženýrské sítě.

 

Příslušenství a další stavby jsou garáž s navazující pergolou, vedlejší stavba dílny s dvěma sklady a sklepem, terasa u domu, zapuštěný bazén, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna a přípojky IS. Parkování je možné v průjezdní garáži nebo na vlastním pozemku za domem.

 

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Parametry

Užitná plocha:236 m2
Energetický štítek:G
Typ:Rodinný dům
Parkovací místo:Garáž
Plocha pozemku:740

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (29)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ