ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 180 m², pozemek 917 m²

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 917 m²

Stradouň, Stradouň 53863, Pardubický kraj4 200 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Stavba: Cihlová
  • Stav objektu: Dobrý
  • Poloha domu: Samostatný
  • Umístění objektu: Klidná část obce
  • Typ domu: Patrový
  • Odpad: Septik, Jímka
  • Energetická náročnost budovy: Třída G


Popis

Dobrý den,

nabízím k prodeji zděný solitérní RD s obytným přízemím obsahujícím bytovou jednotku 1+1/T s příslušenstvím a patrem s bytovou jednotkou o dispozici 3+1/T, bez podsklepení.

 

Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s vybíhající přístavbou kotelny a pokojem v patře nad ní. Fasáda nezateplená břizolitová, zastřešení plochou s povlakovou krytinou, stropy nespalné, okna dřevěná euro, příprava TUV 2x el. bojler, vytápění řešeno ÚT s kotlem na TP+podavač a radiátory, instalován i kotel na plyn, vlastní vodárna, voda z vlastní studny ale je přivedena i přípojka na vodovodní řad.

 

Dům je v dobrém až velmi dobrém stavebně-technickém stavu. Celkově je nemovitost dobře udržovaná, po částečné rekonstrukci a modernizaci. Původní přízemní stavba odhadem z poč. 20. století byla v 80. letech přestavěna do dnešní podoby. Z novodobé historie bylo v r. 2010 modernizováno hyg. zařízení v přízemí, 2011 nová dřevěná okna, 2014 modernizace hyg. zařízení v patře, 2015 oprava střechy nad kovárnou, 2018 nový kotel na TP s podavačem, 2019 zateplení přístavby kotelny.

 

Pozemek se nachází v běžné poloze v rámci obce, ale u průjezdní silnice. K pozemku jsou připloceny i části sousedních obecních pozemků a pozemků ve vl. cizí FO. Je napojený na veškeré dostupné IS, ale voda není dotažena do domu. Venkovní úpravy jsou dokončeny. Příslušenství a další stavby jsou vedlejší klenutá stavba dílny s kovárnou, navazující garáže a dvě navazující stodoly do L, krytá terasa, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna a přípojky IS. Parkování je možné v garáži nebo na vlastním pozemku.

 

Pro více informací mě prosím zkontaktujte

Parametry

Počet místností:6
Užitná plocha:180 m2
Energetický štítek:G
Typ:Rodinný dům
Podtyp:Dvougenerační
Dispozice:1+kk, 3+1
Plocha pozemku:917
Podlaží:2
Počet bytových jednotek:2

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (22)

Mapa

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ