ÚvodNabídkaProdej rodinného domu 139 m², pozemek 1 745 m²

Prodej rodinného domu 139 m², pozemek 1 745 m²

Žďárec u Seče, 71, Seč 53807, 3 150 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • Stavba: Cihlová
  • Stav objektu: Dobrý
  • Poloha domu: Řadový
  • Umístění objektu: Klidná část obce
  • Plyn: Individuální
  • Odpad: ČOV pro celý objekt
  • Vybavení: Částečně


Popis

Rád bych Vám nabídl ke koupi prostorný rekreační dům o dispozici 4+1 v obci Žďárec u Seče č.p. 71

 

Na schůzku s majitelem jsem přijel po hektickém dni a na místě stačilo projít si okolní přírodu a cítil jsem se osvěžen. Bylo to tím, že je dům zasazen v krásném koutu přírody – vodní nádrž Seč, zřícenina hradu Lichnice, výhledy do okolní přírody....

 

Většina z nás to asi zná, celý den ve shonu a zmatku, neustálý stres, aby se nezapomnělo na něco důležitého. A pak přijde konec pracovního dne, všechny ty schůzky, papírování a další práce, není nic lepšího než naskočit do auta a může se vyrazit. A kam?

 

Nejraději někam do přírody, kde si člověk opravdu odpočine. Třeba do blízkého okolí, kde je zeleň, obzory, ticho a klid. Toto místo Vám právě nabídnu.

 

Stačí dojít na louku za domem a jste v úplně jiném světě. Místo přímo vyzývá k procházkám přírodou a třeba i houbaření. Ranní procházka nedalekým lesem člověku pomůže pročistit si hlavu, setřást ze sebe shon všedního dne a vnímat jen přírodu se všemi jejími barvami, vůněmi i chutěmi. A na plaz jsou pouze 2 km pěšinkou v lukách s pasoucími se kravkami.

 

V okolí najdete několik cyklostezek, příležitosti ke koupání u Seče a Kraskova, vyrazit můžete ale i po málo frekventovaných komunikacích, kterých je v okolí několik. Je tu opravdu krásně. Víte co?

 

Nejlépe bude, když se přijedete podívat sami.

 

Technické informace:

- dům postaven r. 1965

- plastová okna

- dispozice 4+1 + v přízemí technické místnosti a garáž

- za vchodem je chodba ze které je vstup do kuchyně s jídelnou, koupelny se sprchou, samostatné WC, obývacího pokoje, ze kterého je vstup do ložnice, dále chodba navazuje na další pokoj. Schodištěm se dostanete do podkroví, kde je pokoj a vstup na půdu ze které je možné udělat další pokoje. Z obytného patra se schodištěm dostanete do přízemí, kde jsou technické místnosti a garáž

- vytápění plynovým kotlem / kotlem na tuhá paliva, voda z řádu, odpad sveden do vlastní čističky

- na pozemku včelín + v podílovém spoluvlastnictví 1/4 zemědělská stavba

- pozemek je možné rozdělit a získat tak druhý stavební pozemek. El. vedení na pozemku ve v plánu přeložit

- na prostorné, slunné, zatravněné a oplocené zahradě za domem stojí v rohu zadního okraje včelín o půdorysu 20 m2 s úly ven do polí v protějším rohu stodůlka s kotci pro drobné zvířectvo

 

Obec Žďárec u Seče je místní část města Seč, 1,5 km vzdáleného s dostatečnou občanskou zajištěností a v čistém prostředí chráněné krajinné oblasti Železných hor.

 

Zvu Vás na prohlídku

Parametry

Okres:Chrudim
Energetický štítek:G
Užitná plocha:139 m2
Typ:Rodinný dům
Podlaží:1

Fotografie

Zobrazit všechny fotografie (29)

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ