ÚvodNabídkaProdej bytu 1+1 47 m²

Prodej bytu 1+1 47 m²

Pichlova, Pardubice 53002, Pardubický kraj3 600 000 Kč Prodáno

Výhody nemovitosti

  • 1+1
  • Centrum města
  • Dobrý udržovaný stav
  • Lodžie
  • Naprostý klid v bytě
  • Po celkové revitalizaci
  • Výhled na Železné hory
  • Výtah


Popis

Nabízím Vám bytovou jednotku o dispozici 1+1 s lodžií v 8.NP zděného zatepleného bytového domu s výtahem a bezbariérovým vstupem na adrese Pichlova 2651, Pardubice.

Z lodžie bytu je nádherný výhled na Železné hory. Byt je otočen do vnitrobloku, tedy v bytě je naprostý klid a ruch z Pichlovy ulice vůbec neslyšíte.

Dům je odhadem postaven z poč. 60. let, o třech sekcích s celkem 69 BJ v 9.NP a s jedním PP, BD je s výtahem a zateplenou fasádou. Střecha plochá s povlakovou krytinou. Z dvorní strany domu jsou umístěné integrované garáže – k bytu garáž nepatří. Vytápění a ohřev TUV je řešeno centrálně dálkovým horkovodem, přes radiátory.

Bytová jednotka je velmi dobrém udržovaném stavu. Stejně tak i bytový dům je ve výborném stavebně-technickém stavu po celkové revitalizaci obálky budovy včetně zateplení firmou Stafi v r. 2014, dále byly opraveny balkony, vyměněna okna, stoupací vedení rozvodů v BD a byly modernizovány výtahy.

Bytová jednotka je standardně vybavena a rovněž ve velmi dobrém stavebně-technickém stavu po nedávné modernizaci hygienického zařízení, dále byly vyměněny podlahové krytiny, kuchyňská linka, plastová okna.

Stavba bytového domu je situována u rušné silnice, v širším centru města, na zděném sídlišti z 50-60. let s názvem „Višňovka”-sevřeném mezi železničním koridorem, průjezdní silnicí směr Chrudim a třídou S.K. Neumanna.

Jedná se o oblíbené zděné sídliště v širším centru města, vzdálené cca 1,50 km jižně od starého města. Okolí nemovitosti tvoří obdobná typizovaná zástavba zděných BD a starší uliční řadová zástavba RD s pozemky ve dvoře, mezi BD domy je dostatek zeleně a klidových zón. Jedná se o klidnou lokalitu vhodnou k bydlení.

Krajské město Pardubice je statutárním Univerzitním městem a důležitým dopravním uzlem na železničním koridoru Praha-Brno/Ostrava. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 25 kilometrů jižně od Hradce Králové. V této místní části se nachází široká OV jako ZŠ, MŠ, pošta, lékárna, lékař, obchody, rest., firmy apod. další služby v centru města. Ve městě je vybudována kompletní technická infrastruktura. Dopravní obslužnost zajišťuje MHD Pardubice, BUS a vlaky.

Byt je nyní pronajatý, kdy nájemníci mohou zůstat nebo si najdou jiné bydlení pokud byt nebudete chtít mít jako investiční..

Parametry

Typ:Byty
Vlastnictví:osobní
Podtyp:1+1
Užitná plocha:47 m2
Energetický štítek:D
Počet místností:4

Fotografie

Mapa

Rád vám pomůžu s prodejem vaší nemovitosti.

Ozvěte se a domluvíme se.

ODESLAT FORMULÁŘ